Sevgiliye Özel Videolar

Sevdiğinizi şaşırtmak istediğinizde sevgiliye özel videolar seçenekleri özellikle en özel anlarınıza hazırlanacak videolar ile etkileyici sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Amacınıza uygun şekilde yapılacak çalışmalar seçmiş olduğunuz müzik, detaylar, yazı ve fotoğraflar üzerinden bir bütünlük oluşturulmasını sağlamaktadır. Özel olarak yapılacak olan çalışmalar sayesinde en özel gününde sevgilinize mutlu edebilmek için anılarınızın yer aldığı muhteşem videoların hazırlanması sağlanmaktadır. Özür videosu, evlenme teklifi videosu, doğum günü videosu gibi birbirinden farklı video seçenekleri sevgililerin birlikte geçirmiş oldukları anıların bir bütünlük haline getirilmesiyle hazırlanmasını sağlamaktadır.

Yüksek görüntü kalitesinde hazırlanacak olan sevgiliye video seçeneklerimiz farklılık oluşturmak istediğinizde tercih edebileceğiniz seçenekleri sunmaktadır. Yapılacak görüşmelerin ardından belirtmiş olduğunuz detaylara uygun şekilde çalışma yapılmaktadır. Bu sayede vermiş olduğunuz fotoğraflar üzerinden yapılan çalışmalar ile istediğiniz gibi en özel anlarınızın karelerinin yer aldığı videolar hazırlanarak kısa sürede teslim edilmektedir. Farklı amaçlar için video hazırlanması için yapacağınız talepler ile hizmet alabilirsiniz. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip tarafından yapılacak olan çalışmalar her ayrıntıya dikkat edilerek etkileyici sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır.

Sevgiliye Özel Videolar

Evlenme teklifi ederken özellikle sevdiğinizin unutamayacağı bir anıya sahip olabilmek için hazırlatacağınız videolar alışıldık evlenme tekliflerinin dışında farklılık oluşturmanızı sağlamaktadır. Videoda kullanılacak olan müzik talepleriniz doğrultusunda belirlenmektedir. Özellikle belirtmiş olduğunuz metinler olması durumunda videoda uygulama yapılmaktadır. Bu sayede anlatmak istediklerinizin tamamını video üzerinden etkili bir şekilde aktarmanız sağlamaktadır.

Özel günlerde sevgiliye video hazırlatmak isteyenler yapacakları talepler doğrultusunda hizmet alabilirler. Amacınıza göre yapılacak olan çalışmalar istediğiniz videonun kısa süre içerisinde hazırlanmasını sağlamaktadır. Bu sayede bir ömür saklayabileceğiniz özel anılarınızı yer aldığı videolar ile sevdiklerinizi mutlu etmenize yardımcı olunmaktadır.

-21%

Standart Paketler

Sevgiliye Video

595,00 
-21%

Standart Paketler

Özür Dileme Videosu

595,00 
-21%

Standart Paketler

Doğum Günü Videosu

595,00 
-28%
900,00 
-21%

Standart Paketler

Yıldönümü Videosu

595,00 
-21%

Standart Paketler

Evlilik Teklifi Videosu

595,00 
-28%
900,00 
-28%
900,00 
-21%
595,00 
-28%
900,00 
-21%

Standart Paketler

Çocuk Doğum Günü Videosu

595,00 
-28%
900,00 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Whatsapp Bilgi Hattı 7/24

× Bilgi al