İsme özel doğum günü videosu

Doğum günü videosu hizmeti son zamanlarda en çok istek gören hizmetlerden biri haline gelmiştir. İnternet sitemiz üzerinde sevdikleriniz ve değer verdiğiniz kişilerin doğum günlerini kutlamak amacıyla profesyonel videolar hazırlamaktayız. Hazırladığımız bu videolar sıradan bir hizmet asla değildir. Tam tersi videolarda geçen kişiler, mekânlar ve kurgular alanında uzman bir ekip tarafından özgür bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Birçok internet sitesi aynı kalıplar üzerinde birbirinin kopyası doğum günü videoları hazırlarken bizim sunduğumuz hizmetin temelinde özgünlük ve doğallık bulunmaktadır. Tüm videolarımızda bu özgünlüğü görebilirsiniz. Aynı görüntüleri tekrar tekrar kullanan aynı mekân ve şarkıların geçtiği videolar karşıdaki kişide hayal kırıklığı yaratmaktadır. Bizim hazırladığımız videolarla kişi gerçek anlamda özel olduğunu hissettirmektedir.

Özgün Doğum Günü Video Hizmetleri

Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren tamamen profesyonel bir çalışmasının bir parçası olursunuz. Video çalışmalarımızda sizlerinde görüşleri ve bize sunduğu görsel materyaller önemli bir yer tutmaktadır. Bize bu görsel materyalleri ulaştırmanın 2 yolu bulunmaktadır. İlki internet sitemize üye olup kullanıcı kısmınıza yükleme yaparak diğer bir şekilde de e-mail adreslerimiz vasıtası ile bize ulaştırabilirsiniz.

Çekim yaptığımız mekânlar ve insanların seçimi seçtiğimiz konsepte göre belirlenmektedir. Böylece sunduğumuz doğum günü videosu hizmeti tam anlamı ile karşıdaki kişinin özel olduğunu hissettirecek şekilde yer almaktadır. Bu sayede karşıdaki kişide hissettirmek istediğiniz tüm his ve duygular başarılı bir şekilde sonuçlanmış olmaktadır.

Doğum Günü Video Ücretleri

Doğum günü videosu ücretleri açısından sunduğumuz kaliteli, profesyonel ve oldukça emek gerektiren hizmet düşünüldüğünde ise oldukça uygun fiyatlar olarak kalmaktadır. Sitemiz için sizlerin memnuniyeti her zaman en ön planda olduğu için sizlere en uygun fiyat ve ödeme koşullarını sunmaktayız.

-21%
950,00 
-21%

Standart Paketler

Çocuk Doğum Günü Videosu

950,00 
-21%

Standart Paketler

Doğum Günü Videosu

950,00 
-17%
1.450,00 
-21%

Standart Paketler

Evlilik Teklifi Videosu

950,00 
-17%
1.450,00 
-17%
1.450,00 
-17%
1.450,00 
-21%

Standart Paketler

Özür Dileme Videosu

950,00 
-17%
1.450,00 
-21%

Standart Paketler

Sevgiliye Video

950,00 
-21%

Standart Paketler

Yıldönümü Videosu

950,00 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Whatsapp Bilgi Hattı 7/24

× Bilgi al