Sevgiliye Video

Sevgiliye Video

İçeriği boşaltılan sevgililik düşüncesine karşı gelenler için anlamlı sevgiliye video türlerini Ege Prodüksiyon ile istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz. Birbirlerine karşı yoğun duygular hisseden ve karşılıklı olarak hayatlarında özel anlamı olan kişiler mutlu olmak ve mutlu etmek için farklı yolları deneyebilmektedir.  Standartlardan daha farklı şekilde sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız bu durumda videolarla duygularınızı anlatmak ideal olabilir. Firmamız amatör videolardan epey farklı şekilde hizmetlerini birtakım kurgu ve efektlerle gerçekleştirmektedir. Bu şekilde ortaya çıkan görüntü epey iyi olmaktadır. Hem videoyu alan kişi memnun kalmakta hem de videoyu hazırlayan kişi diğer kişiyi mutlu ettiğinden dolayı haz duymaktadır.

Kalpten Kalbe Video

Sevgiliye video çekme türlerinden biri kalpten kalbe videolardır. Bu videolarla kalbinizden geçen duyguları anlatmak istediğiniz diğer kişiye gösterebilir ve onun anlamasını sağlayabilirsiniz. Sevginizi ifade etmek, bunu farklı şekilde yaparak sevgilinizi şaşırtmak istediğinizde bu videolar çok etkili olacaktır. Onu derinden etkileyecek duygusal bir video onun size bakış açısını değiştirmesini sağlayabilir. Kendi duygularınızı en etkili şekilde anlatmak, aşkınızı, sevginizi ifade ederek onu mutlu etmek bir video kadar uzak olabilir. Sevdiğiniz kişide silinmez bir iz bırakmak için profesyonel kurgu ve yapım çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. Uzman ve tecrübeli ekibimiz, sizin duygularınıza en iyi şekilde tercüme olmayı istemekte ve bunun için de teknik bakımdan tüm gerekenleri sağlamaktadır.

Özür Dileme Videosu

Sevgilinizi aldattıysanız, ona istenmeyen sözler söylediyseniz, istemeden kırdıysanız ya da benzeri bir nedenle özür dilemek istiyorsanız bu durumda özür dileme kategorisinde yer alan sevgiliye video türleri için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.  Kendinizi affettirmek için bazen duygularınızı doğrudan söylemek işe yaramayabilir. Bunun yerine doğru yer ve zamanda duyguları açıklamak işe yarayabilir. Ege Prodüksiyon olarak taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaktayız.

 

-22%

Standart Paketler

Yıldönümü Videosu

1.750,00 
-22%

Standart Paketler

Sevgiliye Video

1.750,00 
-17%
2.450,00 
-22%

Standart Paketler

Özür Dileme Videosu

1.750,00 
-17%
2.450,00 
-17%
2.450,00 
-17%
2.450,00 
-22%

Standart Paketler

Evlilik Teklifi Videosu

1.750,00 
-17%
2.450,00 
-22%

Standart Paketler

Doğum Günü Videosu

1.750,00 
-22%

Standart Paketler

Çocuk Doğum Günü Videosu

1.750,00 
-22%
1.750,00 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Whatsapp Bilgi Hattı 7/24

× Bilgi al