Sevgiliye özür dileme videoları

Sevdiğiniz kişiyle aranız açıksa ya da onun kalbini kıracak bir şey yaptıysanız sevgiliye özür dileme videoları https://www.kalptenkalbevideolar.com/urun/ozur-dileme-videosuile samimi, romantik ve etkileyici bir şekilde özür dileyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi size kırgın olduğu için konuşmayabilir ve hatta sizi görmek dahi isteyebilir. Aranızdaki bu kırgınlıkları yıkmak için iyi bir bahane arıyorsanız af dilemek en iyisidir. Bu video karşısında yumuşayan sevgiliniz size hayır diyemeyecektir.

Özür Mesajınızı İletelim

Özür dilerken sevgilinizin en sevdiği şeyleri kullanmak, hassas noktasına dokunmak affedilme ihtimalinizi oldukça yükseltecektir. İşte bu yüzden ilk olarak sizden alacağımız ipuçları altın değerindedir. Burada tamamen kişiye özel bir çalışma yürütüleceği için isteklerinizi dile getirmekten asla çekinmeyin.

sevgiliye özür dileme videoları yapımı için bizimle anlaşmanız halinde ilk olarak sizden bize resim, fotoğraf, ses, şiir gibi sizin için önemi olan materyalleri ulaştırmanız istenecektir. Bu materyaller bize ulaşınca iş planı yapılarak derhal işe koyulacaktır.

Video temel olarak sizin adınıza affedilmenizi isteyen ya da onu ne kadar sevdiğinizi anlatan kişilerin videosu üzerine kurulacaktır. 40 kişi ile bu amaçla video çekimi yapılırken, 20 kişi ise ellerinde tutukları kartlar ile sizin affedilmenizi isteyecektir. Tüm bu çalışmalar kameraman yardımıyla profesyonel olarak yapılacaktır. Böylece HD kalitede görüntüler hazırlanacaktır.

Kısa Sürede Teslimat

En sevdiğiniz kişiyle aranızın açık olması sizi çok üzen, uykularınızı kaçıran bir olay olduğu için en kısa sürede özür dileme videosu hazırlıyoruz. Böylece bu ızdıraplı bekleyişe son vermek için çalışıyoruz. Siz sevdiğinizden daha fazla ayrı kalmayın diye, kalpler bir olsun diye materyalleri bize gönderdikten sonra maksimum 3 iş günü içinde videonuzu hazırlıyoruz.

Tamamlanan video sizinle paylaşılarak onayınız alınıyor. Böylece sevgilinize göstermeden önce yapılması gereken değişiklikler varsa sizin için yapıyoruz.

Özür Dileme Videosu

-21%

Standart Paketler

Özür Dileme Videosu

950,00 
-17%
1.450,00 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Whatsapp Bilgi Hattı 7/24

× Bilgi al