Sevgiliye klip

Sevgiliye Klip

Sevdiğinizin sizi affetmesini sağlamak, evlilik teklifi yapmak, özel günleri kutlamak amacıyla tercih edebileceğiniz sevgiliye klip seçenekleri tamamen size özel şekilde hazırlanmaktadır. Yapacağınız talepler doğrultusunda belirtmiş olduğunuz ayrıntılara dikkat edilerek yapılacak çalışmalar istediğiniz sonuca elde etmenizi sağlamaktadır. Özel olarak yapılacak olan çalışmalar sırasında belirtmiş olduğunuz fotoğraflar kullanılmaktadır. Amaca göre düzenlenecek olan videolarda farklı ayrıntılara yer verilmektedir. Bu nedenle yapılacak olan görüşmeler sırasında belirtmiş olduğunuz ayrıntılara uygun şekilde yapılan düzenlemeler ile istediğiniz video kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü gibi birbirinden farklı özel günler için sevdiğinizi şaşırtmak amacıyla tercih edebileceğiniz etkileyici fikirler arasında yer almaktadır. Hazırlanacak olan sevgiliye klip video seçenekleri vereceğiniz bilgiler doğrultusunda düzenlenmektedir. Alanında uzman olan ekibimiz tarafından yapılacak olan çalışmalar kısa sürede tamamlanmaktadır. Yüksek görüntü kalitesinde hazırlanacak olan videolar istediğiniz her alanda izleme imkanı sağlamaktadır. Vermiş olduğunuz fotoğrafların bir bütün olarak kullanılmasıyla farklı ayrıntılara yer verilerek hazırlanacak olan videoların içerikleri kullanım amacınıza göre düzenlenmektedir. Özel günleri kutlamak, evlilik teklif etmek, kendinizi affettirmek veya sevdiğinizi şaşırtmak için tercih edebileceğiniz farklı tarzlarda video seçenekleri hazırlanmaktadır.

Sevgiliye klip Fiyatları

Uygun fiyat seçenekleri üzerinden yapılacak olan çalışmalar istediğiniz gibi belirtmiş olduğunuz ayrıntılara göre hazırlanan videoları uygun fiyatlar ile yaptırma imkanı sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her durumda sevgiliye klip video konsepti ile yapılacak olan çalışmalar için taleplerinizi ileterek kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz. Yapacağınız taleplere göre belirlenecek olan fiyatlar üzerinden hizmet verilmektedir. Özel anlamlar ifade edecek videoların hazırlanması için profesyonel hizmet almak isteyenler yapacakları talepler doğrultusunda geri dönüş alabilirler. Yapılan görüşmelerde detaylı bilgi alınarak vermiş olduğunuz fotoğraf, müzik, metin gibi bildiler üzerinden videolar hazırlanmaktır.

-22%

Standart Paketler

Yıldönümü Videosu

1.750,00 
-22%

Standart Paketler

Sevgiliye Video

1.750,00 
-17%
2.450,00 
-22%

Standart Paketler

Özür Dileme Videosu

1.750,00 
-17%
2.450,00 
-17%
2.450,00 
-17%
2.450,00 
-22%

Standart Paketler

Evlilik Teklifi Videosu

1.750,00 
-17%
2.450,00 
-22%

Standart Paketler

Doğum Günü Videosu

1.750,00 
-22%

Standart Paketler

Çocuk Doğum Günü Videosu

1.750,00 
-22%
1.750,00 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Whatsapp Bilgi Hattı 7/24

× Bilgi al