Özür Videosu

Sevdiklerinizin kalbini kırdınız ve daha fazla küs kalmak istemiyorsanız bir özür videosu ile samimi bir şekilde af dileyebilirsiniz. En içten dileklerinizi iletmek istiyorsanız, duyduğunuz pişmanlığı anlatmak istiyorsanız ama size konuşma fırsatı tanımıyorsa bu video ile duygularınızı aktarabilirsiniz. Sadece siz değil, herkes sizin sevgilinize hissettiğiniz duyguları dillendirecektir. Tanımadığınız insanların dahi seferber olduğunu gören sevgilinizle buzlar eriyecek ve özrünüz kabul edilecektir.

Samimi Bir Video

Özür  videosu sizin için profesyonel bir şekilde yerine getirilecektir. Ancak bu sizin dışınızda yapılacağı anlamına gelmeyecektir. Aslında bu videonun asıl öznesi sizsiniz. Bu yüzden sizin vereceğiniz öneriler, gönderdiğiniz mesajlar, fotoğraflar, şarkı ya da şiirler videoda yer alacaktır. Hatta çekme imkanınız varsa kendi özür videonuzu çekerek de bize ulaştırabilirsiniz. Böylece onlarca videodan sonra sevgilinizin karşısına en son siz çıkar ve en samimi şekilde özrünüzü dileyebilirsiniz.

Ön İzleme İmkanı

Bu videolar tamamen kişiye özel olarak hazırlanır. Sizinle anlaşıp, materyalleri aldığımız anada başlayan çalışmalar neticesinde 3 iş günü sonra videonuz hazır olacaktır. Hazırlanan video size gönderilerek ön izleme sağlanacaktır. Bu sayede videoda beğenmediğiniz hususlar varsa hemen dillendirerek değişmesini sağlayabilirsiniz. Kısa sürede istediğiniz değişimler yapılarak videonuz son haliyle hazır olacaktır.

Ödeme Kolaylıkları

Sevdiklerinizden özür dilemeniz için elimizden gelen her şeyi yaparken, aynı zamanda size uygun fiyatlar sunuyoruz. Böylece bütçenizi zorlamadan, sevdiğiniz ile cüzdanınız arasında kalmadan hemen özür videosu siparişi verebileceksiniz. Ödemeyi kredi kartı ile tek çekim ya da taksitli olarak yapabilirsiniz. Ödeme alındıktan sonra hemen çalışmalara başlanarak videonuz hazırlanacaktır. Güvenli bir site olmamız sayesinde ödeme ya da teslimat gibi aşamalarda hiçbir sorun yaşamazsınız. Kesintisiz iletişimimiz ile her şey yolunda gidecektir.

-21%

Standart Paketler

Özür Dileme Videosu

950,00 
-17%
1.450,00 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Whatsapp Bilgi Hattı 7/24

× Bilgi al