Sevgilinizle aranız açıksa, eşinizle kavga ettiyseniz ya da arkadaşınızı kırdıysanız özür dilerim videosu ile kendinizi affettirebilirsiniz. Bir gün daha onsuz geçsin istemiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerseniz hazırlıklara başlayabiliriz. Kısa sürede hazırlanan video ile affedilme şansınız neredeyse yüzde yüze yükselecektir.

Videoda Neler Var?

Sevdiğiniz kişiyi etkilemek için pek çok kişinin seferber olduğu bir çalışma ile affedilme şansınız yükselecektir. Bizimle iletişime geçip anlaşmanız halinde çalışmalar hemen başlayacaktır. İlk olarak sevgilinize güzel günleri hatırlatacak olan fotoğraflar, sizin için anlamı olan şarkı ve şiirler seçerek bizimle paylaşabilirsiniz. Bu materyaller bize ulaştıktan sonra özür dilerim videosu hazırlığı başlayacaktır. İlk olarak planlama yapılarak daha sonra çekimlere başlanacaktır.

Profesyonel Ekip

Tarafımızca hazırlanacak olan tüm videolar profesyonel kameramanlar tarafından çekilecektir. 40 farklı kişi sevgilinizi ne kadar sevdiğinizi anlatarak, sizi affetmesini isteyecektir. Çekilen bu videolara ek olarak 20 farklı kişi de ellerinde tutukları kartlar ile mesajınızı sevgilinize ilecektir. Böylece hiç tanımadığınız onlarca kişi sizin barışmanız için çalışacaktır. Bu tablo eminiz ki sevgilinizi derinden etkileyecektir.

Montaj ve Son Hazırlıklar

Sizin gönderdiğiniz materyaller ile bizim hazırladığımız videolar artık profesyonel bir şekilde birleştirilecektir. Bunun için özel olarak beraber çalıştığımız montaj uzmanı arkadaşlar görev almaktadır. Böylece amatörlükten çok uzak, tamamen profesyonel bir çalışma yürütülecektir. Özür dileme videosu son halini aldığında ise sizinle paylaşılarak, beğeninize sunulacaktır.

Materyalleri bize ulaştırdıktan maksimum 3 iş günü sonrasında videonuz hazır olacaktır. Tamamlanan video size gönderilerek fikriniz alınacaktır. Özür dilerim videosu sizin tarafınızdan değerlendirilerek istemediğiniz, uygun bulmadığınız yerler olursa değiştirilebilecektir.  Böylece çalışma tamamen içinize sinecektir. Hazırlanan videolar tamamen kişiye özel olarak hazırlanır ve teslimat tamamlandıktan sonra ise yok edilir.

-21%

Standart Paketler

Özür Dileme Videosu

950,00 
-17%
1.450,00