Doğum günü videosu oluşturma

Doğum Günü Videosu

Doğum günü videosu hazırlama hizmeti sunan internet sitemiz özel günler içerisinde kişiler için anlamı ve önemi oldukça büyük olan doğum günleri için benzersiz güzellikte doğum günü videoları hazırlamaktadır. Sevdikleriniz ve değer verdikleriniz için hazırlatacağınız doğum günü videoları her anlamıyla profesyonel bir şekilde hazırlanmaktadır.

Günümüzde bu tür videoları hazırlayan site sayısı hızla artmaktadır. Ama bu sitelerin çok büyük bir çoğunlu amatör olan ve sadece bilgisayar programlarını kullanılarak yapılan video çalışmalarıdır. İnternet sitemiz ise tamamen olaya bir produksiyon gözü ile bakmaktadır. Özgün ve farklı içerikli videolar hazırlayarak gerçek anlamda his ve duygunun karşı tarafa geçmesi sağlanmaktadır.

Profesyonel Doğum Günü Videoları

Sunduğumuz profesyonel doğum günü videosu hizmeti ile sevdikleriniz için son derece titiz bir çalışma sonucu hazırlanmış, kurgusu ve montajı ile oldukça kaliteli bir çalışma ortaya konmaktadır. Özellikle videolarımızda yer alan kişilerin halktan ve doğal olmasına özen göstermekteyiz. Çünkü doğum günleri için hazırladığımız tüm video hizmetlerinde samimiyet ve doğallık bizim en önemli önceliğimiz durumundadır.

Bu videoları hazırlarken sizlerin bizlere yolladığı fotoğraf ve video gibi görselleri de oldukça uygun bir şekilde hazırladığımız videoların içeriğine monte etmekteyiz. Videolarımızı hazırlayan ekiplerimiz produksiyon alanında eğitim görmüş ve başarılı kişilerden oluşmaktadır. Sizlerin hazırladığımız videolarda değiştirilmesini ya da farklılaştırılmasını istediğiniz noktalar olduğunda bunu memnuniyetle yerine getirmekteyiz. Çünkü sizlerin memnuniyeti ve sunduğumuz hizmetin içinize sinmesi bizim için oldukça önemlidir

Doğum Günü Videolarının Teslimi

Doğum günü videosu hazırlama hizmeti sunan sitemiz normal sizlerin bize ulaşmasından ve gerekli bilgi ve görselleri ulaştırmasından itibaren ortalama 3 iş günü içerisinde mail yoluyla ya da videolarınız Usb bellek içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Aciliyet gerektiren durumlarda ekibimiz tüm şartları zorlayarak elinden gelen çabayı göstermektedir.

-21%

Standart Paketler

Çocuk Doğum Günü Videosu

950,00 
-21%

Standart Paketler

Doğum Günü Videosu

950,00 
-17%
1.450,00